flags_en
Afryka!

Któż za młodych lat nie marzył o tym, by jak Livingstone i Stanley przemierzać dzikie i egzotyczne bezdroża tego ogromnego kontynentu.

Od czasów tych dwóch nieustraszonych podróżników świat poszedł naprzód ogromnymi krokami. Dzisiaj, siedząc wygodnie przed telewizorem, można obejrzeć właściwie każdy zakątek ziemi.
Tego jednak, co przeżyjemy na żywo, nie zastąpi nawet najlepiej nakręcony film. I jeszcze teraz, w XXI wieku, są takie zakątki Afryki, które niewiele zmieniły się pod wpływem współczesnej cywilizacji. Busz, lasy tropikalne, sawanna, skalne ostępy są nadal egzotyczne i pełne dzikiej zwierzyny, którą oglądamy z dreszczem emocji i odrobiną strachu.
Zapach buszu wieczorem czy o poranku, z wszelkimi odgłosami dobiegającymi z zarośli, rozpali każdą wyobraźnię. Tak zapierających dech w piersiach zachodów słońca, jakie oferuje południe Afryki, nie znajdziecie Państwo nigdzie na świecie.

Niniejsza strona ma na celu zachęcenie Was do zrealizowania dawnych marzeń o zderzeniu się z egzotyką na żywo, poprzez bezpośredni udział.

Zaprezentowane informacje pozwolą na poznanie wszelkich uroków tego pięknego zakątka świata oraz dadzą praktyczne wskazówki dotyczące warunków, w jakich przyjdzie odkrywać ten ląd.

Co czeka zgłodniałego emocji turystę w RPA? Hasło: Afryka, przywodzi natychmiast na myśl pustynne bezdroża, nieprzebyte puszcze i roztapiający szare komórki upał. Mamy tego sporo w RPA. I jeszcze wiele innych niespodzianek.